
Ludovic Orban: Dacă OMV nu plătește suprataxa în România este doar din vina Guvernului României
Dacă OMV nu plătește această suprataxă în România este doar din vina Guvernului României și a ministrului Finanțelor, a declarat Ludovic Orban înr-o intervenție









