
Marcel Ciolacu: Cred că vom avea un excedent pe luna mai. Avem acum încasări mai mari faţă de anul trecut cu 25 de miliarde de lei / Tot ce şi-a prognozat ANAF-ul a fost depăşit lună de lună
Premierul Marcel Ciolacu a fost întrebat, marţi, la Digi 24, dacă vor mai fi bani pentru majorarea pensiilor în septembrie dacă deficitul bugetar va fi 3,5% la









